• Elewatorska 29, 15-620 Białystok
     

    Godziny pracy działu detalicznego

    Poniedziałek-Piątek: 8:00-18:00

    Sobota: 8:00-15:00

    Niedziela: Nieczynne

     

    Godziny pracy działu hurtowego

    Poniedziałek-Piątek 8:00-16:30

    Sobota, Niedziela: Nieczynne

    e-mail: hurt@dimag.pl

     

    Dział Hurtowy: 

    Kierownik ds. sprzedaży hurtowej: Renata Klejbuk tel. 508 184 135, e-mail: renata.klejbuk@dimag.pl

    Zastępca Kierownika Hurtu i specjalista ds. sprzedaży: Karolina Grala tel. 512 105 318, e-mail: karolina.grala@dimag.pl

    Specjalista ds. sprzedaży: Anna Kowalewicz tel. 790 290 455, e-mail: anna.kowalewicz@dimag.pl

    Specjalista ds. sprzedaży: Justyna Misarko-Topolewska tel. 515 234 529, e-mail: justyna.misarko-topolewska@dimag.pl

     

    Dział Detaliczny:

    detal@dimag.pl, 

    Kierownik salonu: Robert Jemielity, tel. 509 706 857, E-mail: robert.jemielity@dimag.pl 

    Specjaliści ds. sprzedaży detalicznej

    Lucyna Kowalczuk, tel. 537 794 537, E-mail: lucyna.kowalczuk@dimag.pl

    Cezary Ostrowski, tel. 574 905 305, E-mail: cezary.ostrowski@dimag.pl

    Małgorzata Saniukowicz, tel. 535 535 769, E-mail: malgorzata.saniukowicz@dimag.pl 

    Mateusz Kupiec, tel.                      E-mail: mateusz.kupiec@dimag.pl



    Handel detaliczny w naszej firmie odbywa się na trzech poziomach budynku wzorcowni przy ulicy Elewatorskiej 29.Na powierzchni blisko 1000m2 znajdziecie  Państwo gotowe aranżacje łazienek wraz z wyposażeniem, wybrane z oferty firm: CERRAD, CERAMIKA TUBĄDZIN, DOMINO, CERAMIKA PARADYŻ, CERSANIT, CERROL oraz producentów zagranicznych.

    Nad odpowiednim wyborem oraz profesjonalną obsługą czuwa ośmio osobowa kadra sprzedawców  służąca swoją fachową wiedzą.

    Zajmuje się obsługą blisko 300 firm z terenu całego kraju handlujących płytkami oraz firm budowlanych i wykonawczych.

    Zamówienia prosimy przesyłać na Tel: 508 184 135